Simetri Tasarım English
Ana Sayfa Hakkımızda Tamamlanan Projeler Devam Eden Projeler Kariyer İletişim
Hakkımızda
       Simetri Tasarım inşaatların uygulama, montaj, imalat detaylarının tasarımı ve uygulaması konusunda hizmet vermek üzere, gece ve gündüz eşitliğinin hem ismine hem de dünyaya bakışına örnek olması amacı ile 21 Mart dönencesinde faaliyete başlamıştır.

       Kurulduğu günden bugüne birçok prestijli projeyi başarı ile tamamlayan firmamız geçen bu süreçte özellikle havalimanları ince işleri konusunda uzmanlaşmıştır. TAV İnşaat A.Ş. alt yükleniciliğinde Yurt içinde İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, yurt dışında TB3 Cairo/Mısır, ve Enfidha / Tunus Zin-El Abidin Ben Ali Uluslararası Havalimanlarında ki taahhütlerini zamanında ve başarı ile tamamlamıştır.

       Uygulama esnasında karşılaşılan detaylara doğru çözümler üretebilen, gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan ürünlerin birbirleri ile doğru adaptasyonunu sağlayabilen, uzun ömürlü ve bakım onarımı kolay malzemeler kullanması ile hem uygulama hem de kullanım aşamasında ekonomik çözümler üretebilen Simetri Tasarım, profesyonel kadrosu, 800 kişilik uzman ekip havuzu ve tecrübeli altyüklenicileri ile kendisini geliştirmeye ve ülkesine hizmet etmeye devam edecektir.